Figurki Star Wars – w filmowym światku

„Gwiezdne Wojny” swego czasu prawdziwie wstrząsnęły filmowym światkiem. Geniusz filmu opierał się na niezwykłej historii odległej galaktyki przy wykorzystaniu fantastycznych postaci. Ich charakteryzacja i fakt, że pokochały je miliony zainspirowała do stworzenia zabawek z motywem Gwiezdnych Wojen, które dosłownie muszą wejść w posiadanie każdego wiernego fana całej serii.

Na pomysł stworzenia linii figurek rodem z Gwiezdnych Wojen wpadła słynna firma Hasbro, która wraz z firmą Mattel znajduje się na czołowym miejscu wśród producentów zabawek. Figurki Star Wars odzwierciedlające postaci z Gwiezdnych Wojen stanowią łakomy kąsek dla zagorzałych fanów filmu oraz doskonały prezent dla dziecka, które dopiero rozpoczęło swoją przygodę z Gwiezdnymi Wojnami. Na rynku nabyć można figurki Star Wars takie jak: Obi-One, Mistrz Yoda, czy Luke Skywalker.

Niestety, oryginalne figurki Hasbro kosztują sporo pieniędzy, a dorobienie się całego zestawu z pewnością pochłonie kilka tysięcy złotych. Prawdziwych kolekcjonerów i fanów Star Wars to jednak nie odstrasza, dlatego dzielnie wyczekują wszelkich okazji i cen promocyjnych.

Każdy człowiek powinien mieć pasję, hobby któremu może się kompletnie oddać. Tego rodzaju okazję stwarza właśnie cała seria figurek Star Wars, które dla prawdziwego fana znaczą wiele więcej niż kawałek plastiku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *