Lego friends piekarnia – zabawa dla wszystkich

legopiekarnia_2562456Klocki lego są znane i lubiane przez wszystkich, nie tylko bez względu na ich płeć, ale również wiek. Przecież także dorośli ludzie (często pod przykrywką zabawy z dzieckiem) z radością sięgają po kolejny zestaw klocków lego i kreują całkiem nowe światy i wydarzenia.

Wartość Lego

Ciężko ocenić jaką naprawdę wartość mają klocki lego. W końcu to klocki, które od lat spełniają wiele różnych funkcji i mają mnóstwo walorów, w tym też walorów edukacyjnych – rozwijają naszą wyobraźnię, uczą współpracy i planowania. Czy są ważniejsze wartości w dzisiejszym świecie?

Lego – naprawdę dla wszystkich

Sekret klocków lego tkwi w tym, że te klocki naprawdę przeznaczone są dla wszystkich. Choć są oczywiście wypuszczane na rynek kolejne serie, których grupą docelową staje się jedna konkretna płeć – tak dzieje się na przykład z lego friends piekarnią, których grupą docelową są teoretycznie dziewczynki w wieku od pięciu lat. Dlaczego teoretycznie? Dlatego, że przecież to klocki lego i nic, absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zestawem lego friends piekarnia bądź kawiarnia lub jeszcze innym – bawili się wspólnie chłopcy i dziewczynki. Prowadzenie piekarni to może być naprawdę fajna i rozwijająca zabawa. Zwłaszcza, gdy odwiedzi ją… Gwiazda Śmierci. Wyobraźnia to potęga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *