Uncategorized,  Zabawki dla dziecka

Funko POP! – świetna zabawa dla wszystkich geeków!

Funko POP! to wielkogłowe figurki, które podbiły świat. Tradycyjne figurki czy lalki kolekcjonerskie zostały odsunięte na rzecz tych nieco zabawniejszych i zdecydowanie ciekawszych zabawek pop. Praktycznie każdy fan filmów, seriali, gier czy książek może znaleźć kolekcję przeznaczoną wręcz idealnie dla niego. Funko POP! stawia na postacie znane i kultowe, a każdy miłośnik popkultury może mieć teraz swojego ulubionego bohatera w domu. Jakie figurki znalazły się w ich kolekcjach? 

Funko POP! sklep – idealny gadżet dla każdego fana gier, filmów czy seriali!

Figurki Funko POP! to figurki nietypowe, a pierwsze co rzuca się w oczy, to ich przerośnięte głowy. Ciekawy design, znane postacie i mnogość kolekcji to tylko kilka z czynników, dzięki którym ta marka znana jest na całym świecie. W ich asortymencie można znaleźć postacie z takich serii, jak Harry Potter, The Office, Władca Pierścieni czy nawet Gwiezdne Wojny. Nie zabraknie też kultowych Simpsonów czy popularnej ostatnio Diuny. W tej ogromnej kolekcji każdy może znaleźć coś dla siebie, bo firma Funko jest ciągle na czasie i podąża zarówno za aktualnymi trendami, jak i nieśmiertelnymi klasykami.

Funko POP! kolekcja – nietypowe figurki to świetny prezent dla każdego geeka

W kolekcji Funko POP! oprócz standardowych figurek z postaciami można znaleźć także różne wariacje na ich temat. Deadpool w przebraniu Boba Rossa, zombie Bart Simpson, świąteczna Wonder Woman czy Ron na miotle to tylko kilka z wielu możliwości. Takie figurki świetnie sprawdzą się zarówno jako prezent dla siebie, jak i dla kogoś bliskiego. Łatwo dobrać je do zainteresowań obdarowywanej osoby i na pewno wywołają duży uśmiech na twarzy. Duży wybór figurek dostępny na stronie (https://pixel-shop.pl/funko-pop).

Możliwość komentowania Funko POP! – świetna zabawa dla wszystkich geeków! została wyłączona