sukieneczka-dziewczęca-z-opaską
Moda dziecięca

Marynarskie sukieneczki dla dziewczynek

Mamy, które ubierają swoje córki mają dziś ogromne pole do popisu. Oferta sukienek jest przeogromna. Problemem jest w zasadzie jedynie ich wybór.

Marynarskie motywy

Bardzo ciekawym trendem są marynarskie sukieneczki dla dziewczynek. Paski to motyw, który doskonale sprawdza się w modzie dziecięcej, zaś marynarski styl pozwala odpocząć nieco od przesłodzonych, różowych strojów. Sukienki tego typu to dobry wybór na lato, a zwłaszcza wakacyjne wyjazdy.

Marynarskie sukienki zdobią pasy w barwach bieli, błękitu, granatu oraz czerwieni. Oczywiście dozwolone są różne sposoby łączenia tych kolorów. Mogą to być cieniutkie paseczki lub szersze paski. Możliwe jest również przeplatanie ich innymi motywami, np. gwiazdkami lub kropeczkami. Zamiast pasków sprawdza się także tzw. color-blocking, polegający na łączeniu w strojach dwóch kolorach.

Marynarskie, ale dziewczęce

Marynarskie sukieneczki dla dziewczynek wcale nie są mniej dziewczęce od tych różowych, pełnych falbanek. Stają się dużo bardziej subtelne za sprawą różnych dodatków. Ozdobne guziczki, kokardki, ciekawe kołnierzyki, kwiatowe aplikacje są więc wskazane.

Sukienki tego typu wyglądają bardzo dobrze w zestawieniu z białymi czy granatowymi sandałkami lub balerinkami, apaszką i słomkowym kapelusikiem.

Możliwość komentowania Marynarskie sukieneczki dla dziewczynek została wyłączona