Drewniane zabawki Little Dutch- dlaczego warto kupić
Uncategorized,  Zabawki dla dziecka

Drewniane zabawki Little Dutch- dlaczego warto kupić?

Wielu z nas zapewne bawiła drewnianymi zabawkami w dzieciństwie. Klocki, ciuchcia czy konik na biegunach, to urocze wspomnienie z dzieciństwa niejednego z nas. Drewniane zabawki na pewno nie odeszły w zapomnienie, a wręcz przeciwnie, przeżywają prawdziwy renesans! Mają zdecydowaną przewagę wśród elektronicznych i plastikowych gadżetów dla dzieci, bo są eko!

Zabawki Little Dutch są ekologiczne

Ekologia i dbanie o środowisko jest w obecnych czasach bardzo ważne i wielu rodziców zwraca uwagę na ten aspekt. Segregujemy śmieci, kupujemy papierowe torby czy pojemniki wielorazowego użytku. Drewniane zabawki Little Dutch przyczyniają się do dbania o naszą Planetę i są w pełni ekologiczne! Drewno to surowiec, który naturalnie odrasta i nie rozkłada się tysiące lat w przeciwieństwie do plastiku. W dodatku drewniane zabawki można w prosty sposób odświeżyć i zutylizować.

Zabawki Little Dutch są trwałe

Zabawki Little Dutch są dużo trwalsze od tych, zrobionych ze sztucznych tworzyw, a ponadto są:

  • Łatwe do czyszczenia przez swój prosty układ
  • Odporne na mechaniczne uszkodzenia
  • Bezpieczne. Nie zawierają drobnych elementów, które łatwo połknąć
  • „Zero waste”- z powodzeniem mogą służyć kilka pokoleń
Little Dutch zabawki

Firma Little Dutch posiada certyfikat FSC

Zwróć uwagę, że zabawki holenderskiej marki Little Dutch, posiadają certyfikat FSC. A to oznacza, że zgodnie z jego zasadami, drewno wykorzystane do produkcji zabawek jest pozyskiwane w taki sposób, aby nie naruszał bogactw biologicznych i struktur lasów. 

Drewniane zabawki rozwijają kreatywność dziecka

Minimalistyczny kształt drewnianych zabawek Little Dutch, nie narzuca gotowych scenariuszy. Dzięki temu pozwala dziecku na używanie jego własnej wyobraźni, tworzenie rzeczywistości i wiele możliwości do zabawy. Jeden klocek może mieć wiele zastosowań i spełniać wiele różnych ról, bo wyobraźnia nie zna granic.

Możliwość komentowania Drewniane zabawki Little Dutch- dlaczego warto kupić? została wyłączona