marvel funko pop
Uncategorized,  Zabawki dla dziecka

Popkultura: Funko Pop Marvel

Jeśli jesteś fanem Pop kultury, to prawdopodobnie słyszałeś o Funko. Stały się one jednym z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie popkultury poprzez produkcję szerokiej gamy uroczych figurek winylowych. Od Harry’ego Pottera do Marvela i nie tylko. Przy tak wielu różnych licencjach, może być trudno śledzić wszystkie nowe postacie, które wychodzą. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej szczegółów na temat tego, jakie postacie można oczekiwać od Funko w najbliższej przyszłości.

Pop DC Comics

Kiedy Funko po raz pierwszy ogłosiło, że będą produkować Pops najpopularniejszych bohaterów Marvela, internet oszalał! Od Hulka do Iron Mana i wszystko pomiędzy, Funko przyniosło największe nazwiska w Marvelu do życia w postaci winylowej figurki. Oczywiście, Funko Pops nie są tylko o Marvelu, ponieważ wydali również figurki DC Comics Pops. Należą do nich Superman, Batman i wiele innych. Podczas gdy czekasz na następny Marvel Pop, aby wyjść, dlaczego nie zacząć zbierać wielu innych postaci Pop Funko ? Zwykle są nowe wydania Pop z Funko co kilka miesięcy, więc nigdy nie zabraknie postaci do zbierania!

Zwróć uwagę na superbohaterów Disneya i Pixara!

Funko produkuje również niesamowicie szczegółowe Popy postaci z DC Comics. Z tak dużą kolekcją postaci DC dostępnych do zrobienia w Pops, to nic dziwnego, że wydania DC Funko są tak popularne. Znajdziesz tu wiele ulubionych bohaterów i złoczyńców, w tym Superman, Batman, The Flash, Harley Quinn i wiele innych. Przy tak dużej kolekcji postaci z DC Comic, Funko od czasu do czasu wydaje również figurki Pop z kreskówek, takich jak The Simpsons i Adventure Time. Podczas gdy Marvel i DC Comics są najbardziej popularnymi licencjami Funko, nie są one wyłączne dla tych dwóch firm. Funko wydało Pops wielu innych licencjonowanych postaci, w tym Disney, Star Wars i Disney Pixar.

Możliwość komentowania Popkultura: Funko Pop Marvel została wyłączona