Pluto
Zabawki dla dziecka

Zabawka zamiast zwierzątka?

Żywe zwierzę to marzenie wielu dzieci, ale nie każdy rodzic jest skłonny je spełnić. Nie ma się co dziwić, zwierzątko nie jest zabawką, tylko poważnym obowiązkiem, który wymaga codziennej opieki. Nic nie jest w stanie zastąpić żywego stworzenia, ale istnieje alternatywa, która może bardzo spodobać się zarówno dziecku, jak i rodzicowi- interaktywna zabawka!

Śpiący pies Pluto

Każdy zna bohaterów z kreskówek Disneya. Myszka Miki, Goofy czy Pluto to postacie dobrze wszystkim znane już od kilkudziesięciu lat i do dziś bardzo lubiane przez dzieci. Interaktywny śpiący pies Pluto ( https://bebito.pl/maskotki-interaktywne )to jedna z wielu tego rodzaju zabawek dostępnych na rynku. Czym się wyróżnia? Piesek w pozycji leżącej wydaje zabawne odgłosy chrapania, a kiedy podniesie się go do pozycji siedzącej, przeciąga się. Zabawka wygląda identycznie jak popularny bohater kreskówek i ma jego głos. To oryginalny, sympatyczny prezent dla każdego malucha, który lubi zwierzęta.

Interaktywna maskotka

Ten uroczy piesek to nie tylko zabawne, interaktywne zwierzątko, ale również sympatyczna i miła w dotyku przytulanka! Chyba nie ma dziecka, które nie lubi przytulić się do miękkiej maskotki. A kiedy ta maskotka potrafi dodatkowo wydawać śmieszne odgłosy, to zabawa murowana! Dlatego interaktywny śpiący pies Pluto jest dobrym pomysłem na prezent dla malucha i szybko może stać się jego ulubioną zabawką.

Możliwość komentowania Zabawka zamiast zwierzątka? została wyłączona