Zabawki dla dziecka

Jakie koszulki z Wiedźmina cieszą się największą popularnością?

Na naszym rynku można spotkać wiele gadżetów z Wiedźmina. Tytuł ten zbiera ogromną grupę fanów, a co jeszcze ważniejsze – ona wciąż rośnie. W związku z tym, rośnie też popularność akcesoriów związanych ze światem Wiedźmina. Które z nich są najbardziej popularne?

Wiedźmin koszulki – ubrania


Największym powodzeniem cieszą się ubrania z symbolem Wiedźmina (Dzikim Gonem lub napisem „The Witcher”) lub z postaciami z gry. Najbardziej pożądane są bluzy i koszulki. To bardzo praktyczny gadżet. Ubrania te można przecież zakładać na co dzień i nosić właściwie wszędzie. Ten typ gadżetów może być używany na równi ze zwykłymi ubraniami. Co ważne – ich ceny są porównywalne do cen zwykłych ubrań. Takie gadżety z Wiedźmina doskonale nadają się na prezenty. Na przykład: koszulki Wiedźmin.

Medalion z wilkiem


Geralt z Rivii nosił na szyi medalion w kształcie głowy wilka. Jego oczy błyszczały na czerwono. Był to symbol wykonywanego przez Geralta zawodu, więc musiał mieć go każdy wiedźmin. Nic, więc dziwnego w tym, że Dziki Gon – bo tak nazywa się ten medalion – stał się sztandarowym gadżetem z Wiedźmina. Każdy fan chciałby móc nosić taki wisior. Oczywiście, nie jest to rzecz, którą nosi się na co dzień. Jednak na konwentach dla fanów fantastyki będzie prezentowała się doskonale. Poza tym – czasami miło jest móc wziąć taki medalion w rękę i obejrzeć go ze wszystkich stron. Dzięki temu można poczuć się przez kilka chwil jak prawdziwy Wiedźmin.

Możliwość komentowania Jakie koszulki z Wiedźmina cieszą się największą popularnością? została wyłączona